velky banner

PROFESSIONAL WELDING MACHINES

O firme

VTS elektro, s.r.o. je slovenská firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou zváracej techniky, najmä v obore odporového zvárania. Vyvíja a vyrába odporové zváracie stroje - bodovky, výstupkové zváracie stroje, švovky, špecializované jednoúčelové stroje, riadiace systémy pre odporové a oblukové zváranie. Poskytujeme technickú podporu v oblasti odporového zvárania. V strojoch a zariadeniach používa riadiace systémy vlastnej produkcie so špecializovaným firmware pre riadenie odporového zvárania. Spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001:2000.

 

História

Spoločnosť bola založená v roku 1990 Ing. Jánom Švancarom a ďalšími pracovníkmi dnes už zaniknutého vývojového závodu Bratislavských elektrotechnických závodov (BEZ). Sídlila v prenajatých priestoroch v mestskej časti Bratislava-Petržalka až do roku 1998, kedy kúpila v areáli bývalej BEZ administratívno- výrobnú budovu s priestormi cca 4000 m². V nových priestoroch sa rozšírili možnosti ako vo vývoji tak i vo výrobe finálnych produktov – zváracích strojov ale aj komponentov pre zváracie stroje (transformátory, výkonové stupne, pneumatické valce, riadiace systémy pre odporové a oblúkové zváracie stroje a pod.) a dalo to nové impulzy na rozvoj spoločnosti. Rozšíril a inovoval sa sortiment riadiacich skríň určených hlavne pre ovládanie zváracieho procesu robotických a závesných bodovacích klieští so zabudovaným transformátorom používaných v automobilovom priemysle.

Referencie:

Automobilový priemysel - Volkswagen Slovakia - Bratislava (viac ako 500 ks riadiacich skríň), MATADOR Inalfa ( predtým Pal Inalfa Vráble viac ako 40 zvár. strojov), VAP - Prešov, KLEIN a BLAŽEK – Štíty ČR, Huperz - Kamenice nad Lipou ČR, ZT Metal - Kralovice ČR.

Výrobcovia veľkosériových zváraných dielcov – Team Industries – Martin, BEGE - Brezová pod Bradlom, Metal Waren - Dobrá Voda, Elektrokarbon - Topoľčany, IMOS ASEK – Hamuliakovo, Výťahy Schindler – Praha ČR.

Jednoúčelové stroje – Semikron - Vrbové, Remo Melíšek - Handlová, OZAP – Toužim ČR, TKZ – Poľná ČR.

Komponenty pre odp. zváracie stroje – Punch - Trnava, L.G.Philips Displays – Hranice ČR, Siemens – Ostrava ČR, Honeywel - Mora Aerospace – Hlubočky ČR, FERT a.s. – Soběslav ČR.

Vývoz: Česká republika, Rakúsko, Maďarsko, Rusko, Poľsko.

VTS - elektro, s.r.o. je certifikovaná podľa ISO 9001: 2000 spoločnosťou TÜV RHEINLAND.

 

©2013 VTS.sk
Google+
created by CREAS